aleniny stranky

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

vtipy

Botasky a blondýnka E-mail
Víte, kdy dává blondýnka botasky do klece? Když je na nich napsáno Puma.
Vtip přidal(a) Smíšek   

Pozdě ale přece E-mail
Dokulhá kostra k doktorovi a sedne si na židli. Doktor se ptá: "Tak jak se vede?" Kostra odvětí: "Špatně." "A co je vám? Srdíčko? Žaludek?" A kostra zase: "Ale zlomila jsem si nohu." A doktor na sestru: "Sestro, jeden rentgen!"
Vtip přidal(a) Smíšek   

Výborné zdraví E-mail
K lékaři přijde starý muž, že má 75 let, nikdy mu nic nebylo, ale teď ho píchá. "Vy že máte 75 let? Jak jste se dokázal udržet tak svěží?" "Když jsme se před 50-ti léty brali, slíbili jsme si, že se nebudeme hádat, že raději jeden půjde ven. To víte, pane doktore, padesát let na čerstvém vzduchu udělá své."
Vtip přidal(a) Smíšek   

Důvod úsměvu E-mail
Víte, proč se buzeranti pořád smějou? Protože i štěstí se k nim bojí otočit zády.
Vtip přidal(a) Smíšek   

Odvedenec u námořnictva E-mail
Mladík, právě odvedený, projevil přání sloužit u námořnictva. "Umíte plavat?“ zeptal se ho předseda komise. Odvedenec se polekal: "To už nemáme žádné lodě?“
Vtip přidal(a) Smíšek   

Zprávy pro náčelníka E-mail
Přiběhne indián k náčelníku Vinetuovi a povídá: "Mám pro Tebe dvě zprávy. Jednu doubrou a jednu špatnou." "Tak nejprve tu špatnou," povídá Vinetou. "Na prérii se usadili cikáni." "A co ta dobrá zpráva?" "Chutnají jako bizoni."
Vtip přidal(a) Smíšek   

Šťastný zajíc E-mail
Běhá zajíc po poli a nadšeně vykřikuje: "Ať žije vláda! Ať žije vláda!" "Proč se tak raduješ?" vyzvídá druhý zajíc. "Zase zdražili broky!"
Vtip přidal(a) Smíšek   

Velká láska E-mail
Jednou desetiletý chlapec řekl své kamarádce: "Miluji Tě, jsem si tím jistý. Až budeme velcí, staneš se mou první manželkou!"
Vtip přidal(a) Administrator   

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.