aleniny stranky

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

sms pro zamilovane

Někdy se ptám, kde žijí andělé? Na Zemi, ve vzduchu? Nevím. Jedno vím ale jistě! A to, že ten nejsladší anděl právě drží mobil v ruce a krásně se usmívá, bohužel ne na mě.

Co je to láska? Možná slovo, možná nic, možná krása, možná víc. Já však toužím po Tvém těle, po Tvé lásce, po Tvé něze a ta láska v srdci mém, myslí na Tě navždy jen.

Ten pohled s očí do očí, už mi dávno nestačí. Já chtěla mít ruku tvou a ty abys měl zas mou. Chytit se za ruku, prvně se políbit a krásné obětí si nechat zalíbit.

Hvězdička, která na nebi svítí, mi připoměla, že budeš narozeniny míti. Přejí Ti abys šťastný byl, aby tě nikdo nezradil. Tvé polibky ať jsou z lásky vracené, tvé štěstí ať není nikdy ztracené. Potom poznáš i ty sám, že jsi někým milován.

Proč když tě mám ráda, tak tě nesmím mít? Proč když tě mám ráda, smíš pouhým kamarádem být? Proč mi prostě neřekneš, tak pojď ke mě blíž. Proč mi prostě neřekneš, moc se mi líbíš.

Po křídlech lásky Ti posílám tyto hlásky M-I-L-U-J-I--T-E

Nikdy nezapomenu na Tvé oči, nikdy neztratím Tvou lásku v mém srdci. Jsi anděl posetý hvězdami, co naději mi dává dosytosti. Moc Tě miluji Tě hrozně moc a nikdy Tě neopustim, ani ve chvíli nejhorší.

Jsi sluncem mého šedivého života. Už dlouho jsem tě neviděla, moc se mi stýská. Myslím na tebe, kudy chodím, i v noci se mi o Tobě zdá. Prostoupil jsi mnou skrz naskrz. Miluji Tě, až mám z toho strach. Nedokážu si představit, že bych o Tebe přišla. Jsi to, co mě drží nad vodou.

Dobrou noc a krásné sníky a pusinku na tvé rtíky. Úsměv máš jak sluníčko, hřeje a ne maličko. Když se díváš tak já taju, nevíš co s tím? Nemáš radu?

Koukám z rohu do rohu, zapomenout nemohu. Tvoje oči stále vidím, vyznat lásku se ti stydím.

Láska je pocit, touha či myšlenka, někdy krásná někdy smutná vzpomínka. S láskou si nesmíš zahrávat a jemným polibkům se musíš oddávat.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.