aleniny stranky

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

o lasce

Láska... Láska je jako sametový papír. Když jej pohladíš-je hedvábný, ale snadno se přetrhne. Láska je jako první motýl. Usadí se na dlaň, ale pak křidélky zatřepe a rychle ulétne. Když se Ti láska usadí do srdce, tak Tě hřeje,nebo pálí, ale když láska zradí Tě, tak slzy z očí stékají. Proto nevěř slovům, věř jen citům svým a chvílím lásky překrásným...

Láska není v módě?Žijeme ve století, kdy pokrok není otázkou let, ale měsíců. Manželství mnoho lidí považuje za zbytečný papír a preferuje volné soužití. V anketách na internetu se objevuje, že lidé na pravou lásku nevěří. O tom, že by snad někdo prožil celý život s jediným partnerem, se vůbec nepřemýšlí. Více než třetina dětí se rodí nemanželským párům, střídání partnerů je běžná věc. Může v takovém světě existovat pravá láska? Co myslíte? Já si osobně myslím, že některé páry se ještě opravdu milují a je jim jedno, jestli je láska v módě či není...Je to každého věc:), nebo snad není?
Sex prodává Chce se říct - pravá láska existovat může. Jsou páry, které přestály spoustu problémů, přesto jsou stále spolu. Ale dnešní doba lásce moc nefandí. In je být free, poznat co nejvíce lidí, aby měl člověk zkušenosti a vyhnul se pocitu, že mu něco uteklo. Časopisy pro mladé jsou plné vážných problémů ve vztazích a na středních školách se spolužačky předhání, která je více zkušená. No, když se holky předháněj kdo je víc zkušená...tak jsou podle mě ubohý...:-!
Už tě musím vyměnit Většinou na tu pravou lásku přestaneme věřit v okamžiku, když někdo, o kom jsme si na chvíli mysleli, že by snad mohl být tím pravým/tou pravou, nám ublíží a my zjistíme, že jsme byli jen položkou v jeho dlouhém seznamu. Platí to jak pro muže, tak pro ženy. Ženy (některé) vyhledávají vztahy hlavně se staršími a majetnějšími muži, kteří se doma moc neobjevují, zato mají na účtu dost peněz na to, aby se jejich manželky mohly strojit pro mladé milence. Muži zase podléhají pocitu, že stejně jako mění auta a mobilní telefony za novější typ, i přítelkyni je třeba obměňovat. Muži nás vymění?? Ne-e my vyměníme je:)
Sex a milování - je v tom rozdíl? Věřím, že spousta z vás namítne, že znají či snad sami prožívají šťastný vztah. Ale ruku na srdce, bude v lásku věřit někdo ještě za dvacet let? Výchova k tomu příliš nesměřuje, děti se učí hlavně to, jak se prosadit a být sebevědomé, ze všech stran je jim ukazováno jako norma, že k sexu není lásky potřeba. Ale je to pravda? Ale k lásce je potřeba sex,ne?...
Doufám, že na tohle stjeně jako já máte jinej názor:)) Napište komentáře co si o tom myslíte!!...

- Je to bolest, zklamání, je to taky radost co smutek zahání.Něco s ní začíná, něco končí, pro lásku umíráš, zavíráš oči.


- Milovat neznamená mít rád, milovat je věřit a pravdu znát,milovat je odpustit a znova si podat ruce,milovat je rozdělit duši i srdce.

Láska..

..to jediné čím můžeš přikrýt své srdce,

až bude i hvězdám zima z lidského sobectví..

Co je to láska? Lepidlo mezi dvěma lidmi?

Nemoc??? - Neurotický pokus propojit dva jedince a stvořit nefunkční hybrid? Nebo jen zdroj utrpení? Zažitá forma společenského zlozvyku?

Nebo snad ... zdroj naděje?

Musím říci, že mne tohle téma od malička fascinovalo, srovnatelně snad pouze s tématem smrti... Po dlouhá léta jsem je uchopovala rozumem a ptala se "co je to láska?" A byla bych snad ochotna přijmout i nějakou chemickou rovnici na toto téma, nějaký matematický výpočet na bázi závitů v mozku, kdyby nějaký blouznivec s něčím takovým přišel! A já nevylučuji, že v průběhu dějin to i někdo spáchal - v bolestné otázce, cože ho to mučí, a většinu lidí okolo, a nemá-li to snad racionální, spočitatelnou podstatu...

Víte,že je možné zjistit, jak moc vás váš miláček miluje, i z takové maličkosti, jako je oslovení? Průzkumy totiž dokazují, že kluci se k super něžným oslovením uchylují jen tehdy, když jsou opravdu zamilovaní až po uši!


,,Pusinko, poklade"
S klukem, který tě bude takhle oslovovat, bude chození hračkou. Tvůj miláček je totiž přirozený, vyrovnaný, neřeší zbytečné problémy a ví, co chce. Užiješ sis s ním jak žhavé chvilky pod sprchou, tak romantické procházky s počítáním hvězd na letní obloze.

,,Srdíčko, miláčku"
Tvůj kluk je nenucený a zábavný týpek. Má rád rozruch, ale v lásce s ním nic moc originálního, natož romantického neprožiješ. A navíc! Stoprocentně věrný dokáže být opravdu jen v případě maximální zamilovanosti, a ta, jak známo, nezůstává věčně.

,,Baby, brouku"
Kluk, který používá tato oslovení, je pyšný na svou přitažlivost a má vlastnosti lovce. V podstatě je na lovu (milostných dobrodružství) neustále. O stálou lásku příliš zájem nemá, a proto si žádné opečovávání a hýčkání neplánuj. Vlastně si radši neplánuj vůbec nic!

,, Lásečko, zlatíčko"
Tvůj kluk je do tebe zřejmě úplně blázen. Má obrovský smysl pro romantiku, dokáže ti složit básničku a nikdy se nebude stydět oslovovat tě před svými kamarády stejně, jako když jste o samotě, a toho si važ! Kluků, kteří by svou lásku na rukou nosili, opravdu mnoho není!

,,Myšičko, beruško"
Takhle oslovuje svou dívku jedině kluk, který má maximálně vyvinutý ochranitelský pud. Je pyšný na svou sílu a svaly, a proto mu nedělá problémy projevovat svou lásku něžnostmi. Jeho chlapství tím totiž v jeho očích nijak neutrpí. Můžeš se na něj stoprocentně spolehnout..

*** Láska začíná úsměvem, roste polibkem a končí slzou .....***

*** Opravdu šťastný je ten, který za celý svůj život prožije jen jednu opravdovou lásku.***

***Milovat je krásné, ještě krásnější je být milován a vědět, že pro někoho něco znamená.***

***Zamilovaní zavírají při líbání oči ,protože chtějí vidět srdcem.***

***Proč člověk nemůže milovat toho, koho by milovat měl a proč vždycky miluje toho koho nesmí....***

*** Tak jako stačí okamžik na to někoho získat, stačí ježtě menší okamžik na to ho ztratit.***

***O lásce toho bylo mnoho vyřčeno.Je to bolest je to zklamání, je to taky radost, co smutek zahání.Něco sní začíná něco končí, pro lásku umíráš, zavíráš oči.I když je tady, a pak se vytratí, bojujte za lásku, občas se to vyplatí.***

 • Příčinou každé sebevraždy bývá nešťastná láska - někdy k ženě a vždy k životu. (Život je kurva...)
 • Život je jen ubohou parodií na naše sny. (Proto sundejte růžové brýle z očí, jen nás klamají...)
 • Nikdo se mne neptal, jestli se chci narodit. Tak mi teď neříkejte, jak mám žít...
 • Za peníze si můžeš koupit dům, ale ne domov...sex, ale ne lásku...hodiny, ale ne čas...doktora, ale ne zdraví...postel, ale ne spánek...pozici, ale ne respekt...knihu, ale ne vědomosti...krev, ale ne život...
 • Nojhorší způsob jak někoho propásnout, je sedět hned vedle něho a vědět, že ho nemůžeme mít..
 • Smrt neví vykoupení, ale trest který máme už od narození za to že jsem si dovolili chvíli žít….

KLUCI JSOU JAKO...

 • Kafe: Nejlepší jsou silní, žhaví, kteří tě dokážou udržet vzhůru celou noc.
 • Reklamy: Nemůžeš jim věřit ani slovo.
 • Vysoké podpatky: Jakmile se v tom naučíš chodit, máš vyhráno.
 • Horoskopy: Pořád ti ukazují, jak má co být, a skoro vždycky se pletou.
 • Místa k parkování: Ti nejlepší jsou už zabraní a zbývají jen špatní nebo směšně malí.
 • Ubrousky: Objeví se, až když je jídlo na stole.
 • Sněhová vánice: Nikdy nevíš, odkud přijde a jak dlouho bude trvat.
 • Ojetá auta: Na ty, co snadno získáš, se nemůžeš spolehnout.
 • Banány: Čím jsou starší, tím rychleji ztrácí formu.
 • Mimina: Nejdřív ti přijdou roztomilí, ale pak po nich pořád jenom uklízíš.

Když kluk řekne..... a co si doopravdy myslí?

 • ZAVOLÁM TI...................................někdy v příštím století
 • VĚRNOST.........................................slovo,které se vztahuje výhradně na fotbalové mužstvo
 • POTŘEBU VÍC PROSTORU............pro všechny ostatní holky
 • NECHCEŠ NAMASÍROVAT?..........chci zkusit štěstí
 • NENÍ TU MOC HORKO?.................svlékni se
 • AHOJ.MÁŠ FAJN KÁMOŠKU.........líbí se mi a tebe jen musím využít
 • JE OŠKLIVÁ,JE TO LESBIČKA.......nestála o mě
 • NEJSEM PŘIPRAVENÝ....................přinejmenším ne s tebou
 • MŮŽEME BÝT KAMARÁDI............je konec,nejspíš se vidíme naposled

Píše se o ní v knížkách, točí se o ní desítky filmů, všechny pohádky končí větou »A žili spolu šťastně až do smrti«. Ale existuje taková láska i ve skutečném životě?

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.