aleniny stranky

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

je konec!!!

Je konec !!

pic


Je lepší se s klukem včas rozejít,než donekonečna protahovat vztah,který nikam nevede.Někdy musíš ten rozhodný krok udělat ty.Je to lepší,než abyste se zbytečně trápili.To se to snadno řekne,ale jak na to ?? BRAVO GIRL! ti pomůže najít ten správný způsob.
Pravá chvíle na rozchod

Je nevychovaný,nespolehlivý a ještě ke všmu vůbec nevním,co říkáš ? Před jinými tě zesměšňuje a pořád ti něco vyčítá ? Kluci jsou od přírody líná stvoření.Chtějí se rozejít,ale jsou na to příliš velké měkkoty.Svým chováním ale docela jasně dávají najevo,že něco není v pořádku.Udělej mu teda tu laskavost a ukonči to sama! Přece nebudeš zbytečně trpět!

Víš naprosto jistě,že má nějakou jinou? Mnohoženství ať si provozuje,ale bez tebe! Pryč s ním! Útěchou ti může být,že s jeho novou láskou to dopadne naproto stejně.Někteří kluci prostě nejsou pro dlouhodobé vztahy stavění.Velice brzy si totiž začnou připadat spoutaní.Jistě,přejí si "volnější" vztah.Pak je nám ale líto,trochu zodpovědnosti pro život si přece ti naši miláčkové musejí vypěstovat!

Je to obyčejná slibotechna ? Všechny dobré vlastnosti,které na začátku měl,jsou fuč? Lhal ti,když tě chtěl získat? Lichotky jsou sice příjemné,ale co z nich zbude? Všechno,co jsi na něm milovala,je najednou v tahu? Nech ho plavat a nadechni se čistého vzduchu!

Uhodil tě? Jestliže to udělal jednou,klidně to udělá znovu! Skoncuj to! Jestli to došlo až tak daleko,že se ho bojíš,okamžitě se obrať na svoje rodiče,školního psychologa,poradnu nebo na policii.Pomůžou ti vztah ukončit a poskytnou ti ochranu.A hlavně dlouho neotálej!

Rozchod "na férovku"

Rozejít se s klukem není vůbec jednoduché.Hrozně nerada bys mu ublížila.Bohužel,po rozchodu na tebe vždycky bude naštvaný alespoň jeden člověk.Jestliže se zachováš férově,nemusíš si nic vyčítat.Když se budeš držet doporučení BRAVO GIRL!,nemusíš mít vůbec černé svědomí.

Kluk,se kterým se rozcházíš,si zasluhuje ještě jedno setkání.Až se sejdete,řekni mu z očí do očí,proč to mezi váma dvěma nefunguje.Snaž se k němu být ohleduplná.Uvědom si,že on je ten,kdo bude opuštěný.Už tenhle fakt sám o sobě ho bude trápit!

Rozhovor,kterým chceš vše ukončit,dlouho neodkládej.Tvůj kluk si totiž všimne,že něco není v pořádku.Dlouho ho nemuč a rychle to ze sebe vysyp.Taky bys nebyla nadšená,kdyby tě někdo nechával v nejistotě.Vždycky je lepší vědět,na čem doopravdy jsi.

Opravdu sis důkladně promyslela,proč chceš váš vztah ukončit? V tom případě neodovol,abyste se znova potkávali.Jinak by si mohl myslet,že se všechno zapomene a že mu ještě dáš šanci.Kvůli tomu,že nechceš zůstat ani na chvíli sama,ho nemůžeš využívat.Říkáš si: "Vždyť jsme se měli tak rádi." .. Stop! Jednou jsi řekla NE,tak NE!

Bezva trik: Než se odhodláš k zásadnímu rozhovoru,seznam ho s nějakou kamarádkou.Ani si nevšimne,že to s ním chceš ukončit! Kdyby tenhle tah nevyšel,bylo by naprosto jasně,že to s tebou tak vážně nemyslel.Doufejme,že jsi natolik silná,že bys tohle jeho vítězství zvládla.Dokážeš to?

Zbabělý rozchod

V podstatě to byl vždycky sympaťák.Jenže už to mezi vámi není ono.Zaslouží si tedy férový rozchod.Nebuď zbytečně krutá a netýrej ho.Byl to ubožák a zachoval se k tobě hnusně? Dobře,ale přesto můžeš tuhle nepříjemnou záležitost ukončit pomocí následujících triků elegantně a v klidu! Totální zbabělost: Poslat esemesku nebo e-mail,kde oznamuješ váš rozchod.Hloupý je i dopis,ale z toho je alespoň cítit nějaká námaha.Nejvhodnější je přeci jenom osobní rozhovor.

Vyslat nejlepší kamarádku je snad ze všeho nejhrorší: Pro ni to není vůbec snadná záležitost a tvůj bývalý kluk nebude vůbec vědět,co na to říct.Kámoška to pro tebe určitě udělá,ale přivedeš ji do trapné situace.Představ si,že tvůj bývalý kluk se před ní rozklepe nebo rozbrečí,a ona ho ještě bude muset utěšovat! Ne,to fakt nejde!

Neustále se mu vyhýbáš.Nezvedáš telefon,necháš se zapírat,změníš si e-mailovou adresu? On tvoje chování vůbec nechápe a zoufale se snaží s tebou navázat kontakt.Tenhle způsob je fakt nešťastný! Svoje rozhodnutí mu řekni jasně a krátce a budeš mít klid!

Při posledním rozhovoru mu chceš říct,co dělal špatně a co všechno ti na něm vadí.Hlavně nelži jen proto,aby to znělo přesvědčivě.Neříkej mu ani,co si o něm myslí jiní.Takovým jednáním bys totiž proti sobě mohla snadno poštvat svoje kamarády.A navíc - to se prostě nedělá!

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.