aleniny stranky

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

jak sbalit kluka

1.Vsaď na úsměv,to je ta nejlepší metoda.Jasný,že k němu nepřijdeš a nezačneš se chchtet tak nahlas,až tě úča zprdne,ale když půjdeš náhodou kolem něj,svůdně se na něj usměj.

2.Dotek.Když půjdeš kolem něj,nenápadně se ho dotkni,ale měl by být sám a ne s partou kámošů!

3.Pokud je ve vaší skole oblíbený a vševhny holky by s ním chtěly chodit,neříkej si ,že nemáš šanci.Ty ji máš.Když s tímto týpkem budeš chtít chodit,buď sama sebou,buď prostě PŘIROZENÁ.Tohle mnoho lidí neumí,proto jsou sami. A když už budeš přirozená,nedolejzej za tím klukem,protože slepiček,které se kolem něho motají je dost.Zkus to třeba přes společné hobby.

4.Pokud je tenhle kluk moc stydlivý,potom je jen na Tobě abys ho oslovila první,protože kdyby jsi čekala,že to udělá on,asi by ses nedočkala,leda že by láskou k tobě už ani neviděl,pak by možná zakročil...:-)

5.Když se zamiluješ do nějakého sukničkáře,nemá to cenu,tenhle se nikdy nezamiluje.Bude tě podvádět na každém kroku a bude flirtovat s každou.Možná,ale že by se jednou mohl zamilovat,ale to by teda bylo něco,protože sukničkáři se moc nezamilovávájí.Jen vyjímečně!

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.