aleniny stranky

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

inf o us5

.

show Big in America.Skupina adeptů a mladých chlapců se stále zužovala.Těch pár nejlepších poslali stanovat do lesa vyvíjet svůj talent a připravit se na šílenství, které se kolem nich strhne. Na každém německém billboardu v každé německé hitparádě se začali objevovat se svým singlem"Maria".Dostali ocenění od německého rádia Music Awards "Best Newcomer 2005"(Objev roku 2005).


"Tohle je poslední chlapecká skupina", říká Lou Pearlman, je pyšný na své muzikální imperium a úspěšné nahrávání. A proč Lou Pearlman zakládá chlapecké skupiny?"Bůh tvoří málo dívek a já budu vždy tvořit jen chlapecké skupiny.Pearlmanův mezinárodní úspěch založil popové skupiny jako Backstreet boys, N*Sync,LFO a O-Town, abychom vyjmenovali alespoň některé.Pealrmanovi "Chlapci" už prodali přes 65miliónů alb a s přidání US5 mnohem více miliónů.

US5 se zkládá z: Michaela a Chrise(oba němci) Jaye(brit) a dvou američanů-Richieho a Izzyho.Skupina nyní žije v Berlíně a pracuje s významným berlínským producentským duetem Mikem Michaelsem a Markem Dollarem z Triple M-Music.Michaels a Dollar se pyšní chlapci:"Každý z nich je velmi muzikálně i tanečně nadaný a společně jsou neporazitelní".

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.